« Zpět na služby
 nebo 
Služby: Tvorba webových stránek

Návrh a tvorba loga

Jsme tu, abychom pro vás vytvořili nové, moderní logo pro váš nejnovější projekt

Případně pomohli s redesignem starého loga, které už nemusí být vyhovující, či bylo vytvořené jako dočasné a teď už nastal čas na něco serioznějšího.

Oslovte ty správné lidi!

Logo je základem firemního marketingu. Je to obvykle první věc, se kterou se zákazník setká, mělo by proto být nápadné, ale zároveň jednoduché, snadno zapamatovatelné a pokud možno evokující oblast či směřování vašeho podnikání.

Nezřídka se stává, že amatérské logo dokáže zákazníky celkově odradit od spolupráce s jim neznámou firmou a raději budou hledat profesionálněji působící konkurenci.

A jak vlastně vzniká takové logo?

A co tedy můžete očekávat, že se bude dít, když nás oslovíte s nabídkou k jeho vytvoření?

1. Skicování a vytvoření prvotních návrhů

Esencí dobrého loga je nápad. Zde obvykle vznikne několik desítek skic, z nichž jsou ty nejlepší vybrány pro digitální zpracování.

2. Zpracování několika variant

Po selekci nejlepších kandidátů ze skic se digitálně zpracuje několik ideových návrhů, ze kterých již může proběhnout výběr finálního loga. Obvykle se ale ještě několik drobností vylepší.

3. Poslední úpravy a finalizace loga

V této fázi obvykle přibudou drobná vylepšení a optamalizace pro zvýšení disktintivnosti loga, lepší čitelnosti i při tisku v malé velikosti, atp.

>

Máte zájem o logo design? 

Nebojte se a napište nám!

<